+39 331 71 97 512 (Viber)
+39 331 71 97 512 (WhatsApp)
Skype Name (Skype)
+39 331 71 97 512 Our contact number
transfer w Castiglione della Pescaia taksówką
transfer w Castiglione della Pescaia

Transfer do Castiglione della Pescaia taksówką

Wszystkie nasze taksówki wyposażone są bezprzewodowym dostępom do internetu. Jeżeli zamówisz transfer w Castiglione della Pescaia w naszej firmie – otrzymasz tą usługę bezpłatnie. Również dla naszych klientów w samochodzie są zawsze woda pitna i parasole na wypadek deszczu. Jeśli są jakieś konkretne prośby, prosimy Państwo zaznaczyć to przy zamówieniu taksówki w Castiglione della Pescaia.

Ceny na transfer w Castiglione della Pescaia mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, liczby pasażerów i pory dnia. W okresie od 20:00 do 7:00 obowiązuje dopłata za taryfę nocną.

Nasz system rezerwacji online jest w pełni poufne, możesz być pewien że szczegóły twojej podróży nie utrafią do cudzych rąk. My dbamy o naszych klientów. Jeśli zdecydujecie Państwo złożyć zamówienie taksówki w Castiglione della Pescaia to prośimy o wypełnieniu formularza zamówienia. Zamówić transfer w Castiglione della Pescaia online.

Cena i czas transferu z Castiglione della Pescaia do lotniska

transfer z Castiglione della Pescaia do lotniska
Kierunek Czas Cena
Transfer z Castiglione della Pescaia do Pizy 108 min. 225€
Transfer z Castiglione della Pescaia do Florencji 140 min. 270€
Transfer z Castiglione della Pescaia do Bolonii 400 min. 445€
Transfer z Castiglione della Pescaia do Rzymu 210 min. 340€
Transfer z Castiglione della Pescaia do Mediolanu 265 min. 665€
Castiglione della Pescaia

Castiglione della Pescaia

Jeden z najdroższych i najbardziej prestiżowych kurortów w Toskanii, znajduje się na wybrzeżu morza Tyrreńskiego w ujściu rzeki Bruna z dziwną laguną i portem.

Castiglione della Pescaia słynie z pięknych plaż, wspaniałych lasów z wiekowymi drzewami i doskonale zachowanym zamkiem 14 wieku.

Dosyć drogi i prestiżowy kurort, który jest preferowany przez ludzi, którzy chcą zanurzyć się w atmosferze prowincji, miłośników średniowiecznej architektury i wspaniałej kuchni toskańskiej w połączeniu z nienaganną obsługą.

W mieście jest wiele restauracji i barów. Do dyspozycji turystów korty tenisowe, mini boiska do gry w piłkę nożną i golfa, sauny, Spa i studia masażu. Są wszystkie warunki do wypoczynku.

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat transferu w Talamone możesz zadzwonić przez telefon +39 331 71 97 512 lub napisz do nas E-maila: info@ italy-transfer-group.com W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 20 minut na twój e-mail to znaczy, że list trafił do skrzynki spamowej. Spróbuj zadzwonić do nas – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Dla ułatwienia komunikacji można zadzwonić przez Skype lub Viber.

+39 331 71 97 512
Customer support

If You have any questions or problems You can always contact us by phone at any time of the day.

We will answer all Your questions, we will try to solve Your problems and if necessary provide You with legal assistance.

Яндекс.Метрика